Szukam pracy nad morzem na sezon 2014

Tutaj można dodawać ogłoszenia związane z poszukiwaniem pracy nad morzem na sezon 2013. Aby dodać ogłoszenie skorzystaj z formularza dodawania komentarza, lub „napisz odpowiedź

Odpowiedzi: 35 do wpisu “ Szukam pracy nad morzem na sezon 2014 ”

 1. Kinga pisze:

  Szukam pracy! Mam 19 lat i jestem uczennicą III Technikum Obsługi Turystycznej, miałam 3 razy miesięczne praktyki jako kelner, pokojówka.

 2. Mateusz pisze:

  Witam.
  Jestem uczniem liceum zaocznego .Poszukuje pracy choćby od zaraz. Mogę robić wszystko od pracy na magazynie do prowadzenia fan page na portalach internetowych.

  jan.niezbedny36@onet.pl
  506-955-212

 3. Angelina pisze:

  Szukam z koleżanka pracy na wakacje z zakwaterowaniem. Mamy 18 lat. przyjmiemy każda prace.

 4. Krystian pisze:

  Szukam pracy sezonowej,od zaraz do końca września: sprzedaż-handel-usługi-kluby na plaży-pamiątki-cukiernie-kawiarnie-campingi.

 5. Marta pisze:

  Szukam pracy wakacyjnej od początku do końca lipca. Chodzę do pierwszej klasy liceum, mam 17 lat. Mogę wykonać każdą pracę, lecz najbardziej interesowałaby mnie praca jako sprzedawca różnych pamiątek lub praca w kateringu. Mieszkam w Gdyni, ale myślę, że mogę dojeżdżać do pracy na terenie całego trójmiasta.

 6. gosia pisze:

  Szukam pracy na wakacje . Pracę mogę rozpocząć od 21 maja. Mam doświadczenie jako hostessa, ale mogę wykonywać każdą pracę.

 7. Natalia pisze:

  Poszukuję pracy nad morzem, na okres wakacji (lipiec, sierpień). Wiek – 22 lata. Ukończyłam technikum hotelarskie( miałam 3 miesięczna praktykę jako kelnerka, barmanka, recepcjonistka, pokojowa), obecnie studiuję pedagogikę.

 8. Kamila pisze:

  tam,
  mam 21 lat, jestem studentką medycyny, mieszkam w Gdańsku i szukam pracy w Trójmieście!
  mówię biegle po angielsku i francusku,
  mam doświadczenie w pracy w kawiarni, restauracji i centrum turystycznym w Polsce i Francji.
  otwarta na pracę na różnych stanowiskach
  na lipiec, sierpień i wrzesień

 9. Marta pisze:

  Witam,
  Poszukuję pracy wakacyjnej (lipiec, sierpień). Mam doświadczenie jako hostessa, kelnerka, pokojówka, ale mogę wykonywać także inną pracę. Jestem otwarta na wszelkie propozycje. Wiek – 19 lat.

 10. Natalia pisze:

  Poszukuje pracy wspolnie z kolezanka,posiadamy doswiadczenie. Mamy po 18 lat . Wiecej info na :natalia_ndg@wp.pl

 11. Kamila Tomek pisze:

  Jesteśmy odpowiedzialną, sympatyczną parą, bez nałogów, kontaktowi, Tomek 27 lat, Kamila 24 lata. Poszukujemy pracy po 20 czerwca do kąd będzie potrzeba, rozważymy możliwość pracy w każdej branży. Poszukujemy pracy z zapewnionym noclegiem. Posiadamy książeczki sanitarno-epidemiologiczne. Nie jesteśmy konfliktowi dlatego szukamy też miłego pracodawcy, z którym współpraca przebiegnie w miłej atmosferze. 511-437-084

 12. Marta pisze:

  dwie osoby szukaja pracy na sezon moga zaczac od zaraz, zapał i chęci są, uczciwość jest. nr tel 609283186 lub 785414407. kazdy pełnoletni.

 13. pawel pisze:

  poszkuje pracy sezonowej nad morzem na lipiec-sierpien. Mam 17lat jestem uczniem pierwszej klasy zawodowej odbywam praktyke w zawodzie sprzedawca w garmazu. pozdrawiam czekam na odpowiedz!506495451

 14. Ola pisze:

  Witam, mam 17 lat i poszukuje pracy sezonowej nad morzem. Jestem osobą uczącą się w zawodzie kucharz, praktykę odbywam w Barze.

 15. Ola pisze:

  Witam, mam 17 lat i poszukuje pracy sezonowej nad morzem. Jestem osobą uczącą się w zawodzie kucharz, praktykę odbywam w Barze. 515149950

 16. Kinga i Konrad pisze:

  Witam, Chłopak (lat 21) i dziewczyna (lat 18), poszukuje pracy sezonowej nad morzem w okresie od lipca do końca sierpnia, podejmiemy się każdej pracy najlepiej w trójmieście aczkolwiek możemy się dostosować. Jesteśmy uczciwi, sumienni, rzetelni, komunikatywni, łatwo uczymy się nowych rzeczy, pozytywnie nastawieni do pracy, tworzymy zgrany zespół i jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.
  Chłopak skończył technikum zespół szkół chłodniczych i elektronicznych w Gdyni z tytułem technik informatyk, dziewczyna uczęszcza do tej samej szkoły.

 17. asia pisze:

  Dwie 19-letnie dziewczyny poszukują pracy sezonowej na lipiec, sierpień na stanowisku: pokojowa/sprzątaczka w miejscowościach: Poddąbie, Słupsk, Ustka, Dębina, Rowy. Prosimy o kontakt.

 18. Natalia pisze:

  Wraz z koleżanką szukamy pracy nad morzem. Mamy 19 lat uczęszczamy do Szkoły Turystyczno-Hotelarskiej, mamy ukończone kursy m.in. barmańskie, baristy, carving. Na okres wakacyjny (lipiec, sierpień).

 19. Sylwia pisze:

  Wspólnie z koleżanką poszukujemy pracy nad morzem bądź na Mazurach. Mamy po 19 lat. W tym roku ukończyłyśmy szkoły średnie. Szukamy pracy na miesiące lipiec, sierpień ewentualnie może być wrzesień. Jesteśmy osobami pracowitymi, solidnymi, uprzejmymi oraz zawsze wywiązujemy się ze swoich obowiązków. Podejmiemy pracę na stanowisku pokojowych, sprzątaczek, kelnerek bądź pomocy kuchennej. Liczymy na szybką odpowiedź. Prosimy o kontakt na adres email: sylwiadzialowska@wp.pl bądź telefonicznie: 514680674

 20. Sara pisze:

  Witam!!
  Poszukuję pracy na sezon wakacyjny lipiec-sierpień. Mam 22 lata. Jestem osobą sumienną, pracowitą, odpowiedzialną i chętną do współpracy. Podejmę się pracy w Łebie i okolicach jako pracownik gastronomii, sprzedawca, pokojowa, sprzątaczka. Proszę o kontakt na mój adres email: saraelinska@wp.pl

 21. Martyna pisze:

  Szukam pracy na wakacje.Chodzę do technikum gastronomicznego.Kontakt mfilipczyk95@interia.pl

 22. Zefira pisze:

  Ogłoszenia

  Dzień dobry! .
  Szukam pracy na sezon wakacyjny od lipca -sierpień może być nawet wrzesień. Mam 38 lat. Jestem sumienna, obowiązkowa, odpowiedzialna i chętna do współpracy. Podejmę pracę na całym wybrzeżu mam swój samochód osobowy. pracownik gastronomi, sprzedawcy, pokojówka, sprzatanie obiektów, opiekowanie się starszymi ludźmi. Proszę o kontakt mejl. zef_echt@onet.pl

 23. Sylwia, Paulina pisze:

  Witam :) Dwie młode dziewczyny ( 19 i 20 lat ) poszukują pracy nad morzem z zakwaterowaniem. Jesteśmy pracowite, odpowiedzialne i sumienne . Proszę o kontakt na miauukill@gmail.com . Odpowiadamy na pytania.

 24. Tomek pisze:

  Witam ;) Szukam pracy wraz z kolegą, oboje mamy skończone 19 lat.
  Jesteśmy dostępni od zaraz, interesuje nas praca nawet od dziś do końca sierpnia. Jesteśmy komunikatywni, łatwo nawiązujemy znajomości, sumienni i pracowici. Jeśli zainteresowaliśmy swoją małą przemową prosimy o kontakt tkrzych9@gmail.com.
  Tam możemy udostępnić zdjęcia i udzielić odpowiedzi na resztę pytań.

 25. iwona pisze:

  Witam poszukuję pracy nad morzem , chętnie z zakwaterowaniem, wolna jestem za tydzień, Z wykształcenia i zawodu jestem fotografem w związku z tym szukam pracy w tym zawodzie. kontakt : iwona.photography@gmail.com Pozdrawiam

 26. Karolina, Paulina. pisze:

  Witam!
  Razem z koleżanką szukamy pracy nad morzem z zakwaterowaniem np. sprzedawanie lodów, gofrów itp. Mamy 19 i 17 lat. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na e-mail: PaczBent@o2.pl :)

 27. Damian pisze:

  Witam Serdecznie !
  Poszukuje Pracy w trójmieście
  Mam na imię Damian i mam 17 Lat .
  Uczę się jako Cukiernik.
  Jestem miłym człowiekiem , zrozumiałym , wesołym, pracującym.
  Podejmę się każdej pracy byle była to rozsądna Oferta.
  Bardzo Lubie też sprzątać pokoje, Domki itd.

  zostawiam namiar:
  e-mail: deksen123@wp.pl

  Czekam na Kontakt . ; )

 28. Marta pisze:

  Mam 19 lat i jestem tegoroczną maturzystką, razem z moim chłopakiem (20 lat) szukamy pracy sezonowej nad morzem. Kwatera wspólna nam odpowiada, natomiast zadowoleni byśmy byli gdybyśmy mogli pracowac gdzieś w pobliżu, chociażby żeby sobie móc pomachać. :) Jesteśmy odpowiadzialni, zdolni i ambitni, nie będzie to nasza pierwsza praca w życiu, prędzej pracowaliśmy jako kelnerzy, ja jako hostessa, pomoc kuchenna oraz pracownik sklepu odzieżowego, mój chopak natomiast jako pomoc kuchenna, pracownik fizyczny, kierowca, sortownik itp.

 29. Sylwia pisze:

  Witamy,
  jesteśmy dwiema maturzystkami technikum.szukamy sezonowej pracy z zakwaterowaniem od lipca do nawet końca września. interesuje nas stanowisko gdzie możemy pracować razem.
  pozdrawiamy i prosimy o kontakt sylwia301293@wp.pl

 30. Karolina pisze:

  Witam,
  Troje młodych ludzi( 2 studentki, 1 uczeń) poszukuje pracy nad morzem z zakwaterowaniem.
  Solidni, mili, szybko uczący się.

 31. Kamila pisze:

  Dwie studentki szukają pracy NAD MORZEM!!
  Prace możemy zacząć od 8.07 w każdym miejscu nad morzem z bezpłatnym zakwaterowaniem !!!
  Jesteśmy pracowite, punktualne, sumienne. Posiadamy aktualne książeczki sanepidu. Interesuje nas praca jako kelnerki/barmanki/pomoc kuchenna/praca na recepcji/ hostessa.

  Czekamy na kontakt: letynska@o2.pl

 32. Katarzyna pisze:

  Witam naszego przyszłego pracodawce !

  Jesteśmy 2 studentkami z Wrocławia i szukamy pracy nad morzem [tatuaże, sprzedaż pamiątek itp] z zakwaterowaniem. Jesteśmy komunikatywne, szybko nawiązujemy kontakty z ludźmi, potrafimy pracować w grupie, ale także jesteśmy sumienne, pracowite i punktualne. Jesteśmy dyspozycyjne od zaraz do praktycznie końca września.

  Kontakt na emaila:

  katarzynakopec92@wp.pl

  Pozdrawiam

 33. Kasia pisze:

  2 STUDENTKI SZUKAJĄ PRACY NAD MORZEM!
  Mamy ukończony pierwszy stopień studiów, jestesmy nauczycielkami wychowania fizycznego, lubimy pracę z dziećmi oraz sporty ekstremalne, nie boimy sie zażdnej pracy. Pracowałysmy juz jako sprzedawczynie, kelnerki, hostessy, mamy praktyki pedagogiczne w szkole podstawowej i gimnazjum. Jedna z nas ma ukonczony kurs masazu, natomias druga opiekuna kolonii. Jestesmy smiale, energiczne i zawsze usmiechniete :) POLECAMY SIĘ :) kontakt tel. 796308900

 34. Magdalena pisze:

  Mam 20 lat, ukończyłam szkołę średnią o profilu technik handlowiec, posiadam prawo jazdy kat. B, zrobiłam kurs kasy fiskalnej, ukończyłam kurs z j. rosyjskiego w stopniu średnio zaawansowanym (komunikacja interpersonalna), znam j. angielski i żeby kontynuować naukę poszukuję pracy.
  Od zaraz mogę zajmować się układaniem towarów na półkach w sklepach, dokładnie posprzątam dom, apartament, hotel lub mieszkanie (pokojowa), szybko zmywam naczynia, nadaję się również do pracy w hurtowni.
  Dyspozycyjność w dni robocze (od poniedziałku do piątku)
  Jestem osobą godną zaufania, sumienną, punktualną, życzliwą, cierpliwą, dokładną, energiczną, pracowitą i miłą, nigdy nie miałam do czynienia z policją, brak uzależnień -palenie papierosów itd.,
  brak nadwagi; uczuleń; alergii, nie mam problemów ze zdrowiem.
  Kontakt: 515-920-588 lub e-mail: magda14lena@gmail.com

 35. Aleksander pisze:

  Witam!
  Podejmę się pracy nad morzem na okres lipiec-wrzesień. Jestem dwudziestoletnim studentem, posiadam aktualną książeczkę sanepidowską. Pracowałem w wielu punktach gastronomiczno-suługowych tak więc posiadam duże doświadczenie.
  Kontakt pod numerem: 791-546-840

Zostaw odpowiedź

It sounds like SK2 has recently been updated on this blog. But not fully configured. You MUST visit Spam Karma's admin page at least once before letting it filter your comments (chaos may ensue otherwise).